MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

2 Kutu Soflens 59 + 2 Kutu Soflens Torik + 2 kutu Renu Solusyon

İlk defa lens kullanacaklar için ideal olan lens ve astigmatlı lens kampanyası. Astigmatlı lenslerim hem ince hem ideal kullanımlı olsun istiyorsanız avantajlı paketi tercih edebilirsiniz.

Şeffaf Numaralı lens değerlerinizi sipariş notu kısmında belirtebilir siniz.

BİZİ
DENETLEYİN
100%
ORİJİNAL
NASIL REÇETE
OKURUM
LENSİMİ NASIL
OKURUM

Adet Seçiniz

1 Paket
388,90 TL
SEÇ
2 Paket
776,90 TL
SEÇ

Bu ürüne toplam 0 yorum yapıldı. Puan: 0 /5
Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
+ Yorum Yap

Şeffaf numaralı + astigmatlı toric lensler;


Soflens Şeffaf Numaralı Lens;

  • Mükemmel performans , konfor ve görsel keskinliği kombine ederek protein dirençli malzemeden yapılmış Soflens59 lensler aylık kullanım süresince gün boyu rahat bir kullanım ve gündelik konfor arayışınızdaki net görüşü sağlar .
  • Soflens59 lensleri size aylık kolay kullanım sağlar .1 kutu içerisinde 6 adet lens mevcuttur.

Astigmatlı (Toric) Lens ;

  • Soflens Toric aylık planlı değişimli kontakt lensler Bausch&Lomb tarafından astigmat hastaları için üretilmektedir .Lenslerin üzerindeki görünürlük tonu lens takımını çok daha kolaylaştırıyor .SofLens Toric for Astigmatism ile aylık kullanımlı yumuşak lenslerin konforu ve rahatlığına sahip olucaksınız.
  • Lensler keskin ve net görüş sağlamanın yanında kullanıcılara eşsiz kalıcı konfor deneyimi yaşatmaktadır .Lo-Torque dizayn lensin sabitliğini tüm kullanım anında korur ve geliştirilmiş optik ışığı tek bir noktada odaklayarak astigmatı düzeltme etkisine sahiptir .SofLens Toric kontakt lensleri astigmat hastaları için ideal bir ürün .Lens sıra dışı görüş keskinliği ve netliği ile kombine edilmiştir .Net ve sabit görüş% 66 su içeriği.

Yorum Yap


Yandex.Metrica