MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

4 kutu Air Optix Toric + Renu 360 ml+120 ml solusyon

Air Optix for Astigmatism kontakt lenslerinizi taktığınızda, sağlıklı ve konforlu bir kullanım için gözlerinizin ihtiyacı olan nem ve oksijeni bir arada bulabilirsiniz. %33 su içerir ve astigmatı tolore eder.

BİZİ
DENETLEYİN
100%
ORİJİNAL
NASIL REÇETE
OKURUM
LENSİMİ NASIL
OKURUM

Adet Seçiniz

1 Paket
544,90 TL
SEÇ
2 Paket
1.088,90 TL
SEÇ

Bu ürüne toplam 0 yorum yapıldı. Puan: 0 /5
Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
+ Yorum Yap


Astigmatlı ( Toric ) Lensler :

 

Air OPTIX for Astigmatism
Lens Tipi :Saydam yumuşak kontak lens
Kullanım Şekli :Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği :1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği :%33
Temel Eğri (BC) mm. :8.70 mm
Çap (Dia) mm. :14.50 mm
 
  • Air Optix for Astigmatism silikon hidrojel materyalden yapılmış olup önemli ölçüde oksijen geçirgenliği ile tüm gün boyunca keskin , net görüş ve uzun süreli konfor sağlar .Lens materyali 6 kat daha fazla oksijenin göze ulaşmasına izin vererek diğer yumuşak torik lenslere oranla daha canlı ve sağlıklı gözlere ve doğal hisse sahip olmanızı sağlar .Lotrafilcon B materyal kirli depozitleri ve protein birikintilerini önleyerek geliştirilmiş konfor sunar .Precision Balance 8/4 dizayn gün boyunca mükemmel stabilite sağlarken lensi her takışınızda gözle mükemmel lens uyumu ortaya çıkarır . Bu özel dizayn göz kapağı ile lens arasındaki sürtünmeyi azaltır ve oksijen iletimini arttırır .Air Optix for Astigmatism ile kalıcı konfor ve net görüşün keyfini çıkarırken , lens materyalleri ve dizaynı ile eşsiz keskin görüşe sahip olun .Eşsiz plazma yüzey teknolojisi nemi lens içinde tutarak pürüzsüz yüzey devamlılığı sağlarken konforlu lens kullanım deneyimi yaşatır .İlk lens kullanımında %95 oranında uyumAir Optix for Astigmatism göz kuruluğundan , bulanık görüntüden şikayetçi ve gözlüklerden bağımsız görme deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için ideal bir lenstir .Lensler günlük olarak takılabildiği gibi 6 gece -7 güne kadar da gözde kalabilir . 1 kutu içerisinde 6 adet lens bulunmaktadır .
  • Avantaj Paketinin içeriğinde 4 kutu lens ve Renu 360 ml+120 ml solusyon bulunmaktadır. Farklı lens solusyonu taleplerinizde Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz.
 

Yorum Yap


Yandex.Metrica