MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

RAINBOW

kategorisinde 11 adet ürün bulunmuştur.

RAINBOW kategorisinde; Rainbow natural seri, Eurocon astigmat lensleri, En uygun şeffaf lensler, Haresiz renkli lensler, Yıllık astigmatlı kontakt lensler, Renk körlüğü kontakt lensi, Günlük kullan at kontakt lensler bulunmaktadır.

Rainbow Natural Series

Rainbow Natural serisi aylık kullanılmakta olup, 12 adet renk seçeneğine sahiptir. %38 su içeriği bulunmaktadır. 

79,00 TL KDV
DAHİL

Raınbow Elite Line / Numarasız

%38 su içeriğine sahip günlük kullanımlı kontakt lenstir. Boyama ve teknik özellikleri sayesinde  doğal haresiz bir görünüm sunar. Görünüşünü ve göz rengini yenilemek isteyen yıllık kontakt lens kullanıcıları için idealdir.  Yıllık kullanımlı lenstir. Şişe içinde 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift ( 2 adet ) alım yapılmalıdır. 

119,90 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

Rainbow Colors Lovely

Rainbow Haresiz Aylık lensleri

139,90 TL KDV
DAHİL

Raınbow Elite Line / Numaralı

Haresiz renkli lensler de kısıtlı tercihe son..en doğal haresiz renkli lensler rainbow elite line serisinde.. Yıllık kullanımlı lenstir. Şişe içinde 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift ( 2 adet ) alım yapılmalıdır. 

119,90 TL KDV
DAHİL

Raınbow Fantasy Lıne /Numaralı

Türkiyedeki tek kontakt lens üreticisi rainbow firmasından italyan hammadde ve özel boyama  renkli lensleri .hareli olarak üretilmektedir.. Yıllık kullanımlı lenstir. Şişe içinde 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift ( 2 adet ) alım yapılmalıdır. 

124,90 TL KDV
DAHİL

Raınbow Fantasy Lıne /Numarasız

Fantasy kontakt lenslerinin dış kenarı siyah hareli, pupila kenarı da doğal bir geçiş sağlamak için kahve rengidir. Gözlerim daha iri aynı zamanda doğal bir görünüme kavuşsun diyorsanız, fantasy kontakt lensi tercih edebilirsiniz.  Yıllık kullanımlı lenstir. Şişe içinde 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift ( 2 adet ) alım yapılmalıdır. 

124,90 TL KDV
DAHİL

Raınbow Fun Lıne (Çılgın Numarasız )

Özel bir partiye mi gidiyorsunuz yada cadılar bayramı mı? bu gece sizin için daha da renkli.rainbow fun lıne çılgın lensler serisi ile istediğiniz karaktere bürünebilrisiniz..

149,00 TL KDV
DAHİL

Rainbow Renkli Toric

Renkli lens kullanmak istiyorsunuz ve astıgmatınız var! Rainbow astıgmatlı  renkli lens tam size göre Giallo ve sky blue renklerinde astıgmatlı olarak üretilmektedir..

249,90 TL KDV
DAHİL

Rainbow SL55

% 55 su içeriğine sahip özel üretim şeffaf lenslerdir. Uzun süre kullanım için idealdir. 

109,90 TL KDV
DAHİL

Rainbow SL 45 Toric

% 45 sy içeriğine sahip özel üretim yıllık astigmatlı şeffaf lenslerdir. Gözün dinamik açısına uyum sağlayabilmektedir.

169,90 TL KDV
DAHİL

Kromojen Lens (Renk körlüğü)

Renk körlüğü kontakt lensi, renk ayrımında zorlanan ya da renkleri görme konusunda zorlanan kişilerin, renkleri görme becerisini düzenlemek için tasarlanmış lenstir. Kromojen, renk körlüğü için geliştirilmiş özel bir kontakt lenstir. Göze takıldığı andan itibaren renk algınızı değiştirir. Renk körlüğü sorununu gidermek için siz de tercih edebilirsiniz. 

1.199,00 TL KDV
DAHİL

Yandex.Metrica