MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

Wöhlk Perfect Sert Lens Solüsyon Aufbewahrung

Wöhlk Perfect, tüm gaz geçirgen sert lensler için muhafaza ve temizleme solüsyonudur.

BİZİ
DENETLEYİN
100%
ORİJİNAL
NASIL REÇETE
OKURUM
LENSİMİ NASIL
OKURUM

Adet Seçiniz

1 Kutu
44,90 TL
SEÇ
2 Kutu
88,90 TL
SEÇ

Bu ürüne toplam 5 yorum yapıldı. Puan: 5 /5

Ömer Faurk YAZICI

Tavsiye edebileceğim bir solüsyon

MESUT GÜLAÇTI

Çok güzel bir ürün 5 yıldır kullanıyorum Teşekkür ederim.

Feray

sert lensler için en ideal solüsyon benim için

Zeynep albas

Lens solusyonlarında tek adress

Hilmi

Sola Care'in bitmesinden sonra tercih ettiğim ve memnun kaldığım bir solüsyon.

Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
+ Yorum Yap

SERT LENSLER İÇİN MUHAFAZA SOLÜSYONU wöhlk.perfect tüm gaz geçirgen sert lensler için muhafaza ve temizleme solüsyonudur.

KULLANIM AMACI: wöhlk.perfect çok amaçlı sert lens solüsyonu, göz doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda tüm sert ve gaz geçirgen kontak lenslerin bakımı, temizliği, nemlendirilip ıslatılması ve muhafaza edilmesinde en ideal çözümü sunmaktadır. Lens yüzeyinde birikim yapan protein, mikro organizma ve diğer tortulların etkin olarak giderilmesini sağlar. Gün boyunca kullanılan sert-gaz geçirgen kontak lenslerin gün sonunda mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar.Bu ürün yumuşak lenslerin bakım ve muhafazasında kullanılmaz.
ÖNERİLEN KULLANIM YERİ:Sert ve gaz geçirgen kontak lenslerin bakımı, muhafazası ve kullanımı göz sağlığını oldukça yakından ilgilendiren bir konudur. Gün boyunca göz, gözyaşı ve çevresel faktörlerden birçok yabancı depozit lens yüzeyinde birikim yapmaktadır. Bu nedenle kontak lensin göz sağlığı açısından uzun vadede sorun yaratmaması, gaz geçirgenliği ve esnekliği ile ilgili özelliklerini yitirmemesi açısından tam anlamıyla temizlenmesi gerekmektedir. Aksi bir durum gözde tahriş ve görüş netliğinin azalmasına, lensin kullanım ömrünün kısalmasına sebep olabilmektedir.wöhlk.perfect sert lens solüsyonu, göz sağlığını olumsuz etkileyebilecek maddelerin lens yüzeyinden arındırılmasını sağlar. Sert ve gaz geçirgen kontak lenslerin bakım ve muhafazasının tam olarak yapılmaması, gözde mantar ve enfeksiyon gelişmesi, hatta körlüğe kadar gidebilecek ciddi rahatsızlıkların oluşmasına sebep olabilmektedir.wöhlk.perfect çok amaçlı sert lens solüsyonu, sadece gas permeabl (sert türevi oksijen geçirgen) lenslerle kullanım içindir. wöhlk.perfect muhafaza solüsyonu içerisinde saklanan lensler, kullanım konforunu arttırır ve gün içerisinde sorunsuz lens kullanımını sağlar. wöhlk.perfect muhafaza solüsyonu bileşimi itibariyle Flor-Silikon-Acrylat içeren gaz geçirgen lenslerin madde yapısını ve esnekliğini korur. Bu nedenle sürtünmeye ve iritasyon en aza iner konfor artar.
KULLANIM ŞEKLİ:1 - Lenslerinize temas etmeden önce ellerinizi mutlaka yıkayıp durulayın.2 - İki veya üç damla wöhlk.perfect ile lenslerinizi baş ve işaret parmağınız ile temizleyin. Temizleme işinden sonra lenslerinizi serum fizyolojik (izotonik sodyum klorür) ile durulayınız. Bu serumu eczanelerden temin edebilirsiniz. Duruluma işlemini izotonik sodyum klorür ile yapmanız size lens solüsyonunuzu daha ekonomik olarak kullanma imkanı verecektir.3 - Muhafaza kutunuzu wöhlk.perfect ile doldurunuz ve lensleri muhafaza kutusunun gözlerine yerleştiriniz, solüsyonun lenslerini örttüğünü görünüz.4 - Kaliteli dezenfeksiyon için lenslerinizi en az 4 saat boyunca wöhlk.perfect içerisinde beklemiş olması gerekmektedir.5 - Dezenfekte olmuş lensinizi wöhlk.perfect solüsyonundan alarak direkt takabilirsiniz.
ÖNEMLİ !1 - Gözlerinizde iritasyon ve aşırı gözyaşı görüldüğünde kalıcı olur veya artarsa, görme bozulursa lens kullanımını keserek derhal göz doktorunuza başvurunuz.2 - Yumuşak lenslerinizin madde yapısını bozacağından bu ürünü asla yumuşak lenslerle kullanmayınız. 3 - Çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza ediniz.4 - Her gün muhafaza kutunuzdaki solüsyonunuzu mutlaka yenileyiniz.wöhlk.perfect 
MUHAFAZA SOLÜSYONU:- Lenslerin günlük kullanımı sırasında lenslerin optik yüzeylerinde biriken yağ enzimlerinin ve birikintilerin çözülmesinde ve atılmasında etkindir.- Fluor silikon – Arcylat içeren Gas Permeabl (sert türevi oksijen geçirgen) lenslerde muhafaza, ıslatma, durulama için kullanılır. Ayrıca sert kontakt lenslerde *PMMA madde yapısına sahip olan lenslerde kullanılır.

Yorum Yap


Yandex.Metrica