MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

ZEISS / WOHLK

kategorisinde 20 adet ürün bulunmuştur.

ZEISS / WOHLK kategorisinde; Suni göz yaşı damlası, Yüksek oksijen geçirgenliği olan lensler, Wöhlk lens solüsyonları, Sert lens solüsyonu, Gaz geçirgenli solüsyon, Keratokonos sert lensler, Göz kurumasını gideren lensler bulunmaktadır.

Zeiss Contact Day 30

Yüksek su içeriği ıslanabilirliği belirlemektedir. Özel olarak geliştirilmiş modern yapısı sayesinde gün boyu konforlu bir görüş sağlar.   

98,90 TL KDV
DAHİL

Zeiss Contact Life

En Yüksek seviyede nem tutan bio uyumlu lens materyalleri ile en ideal lens konforunu sunar. Yüksek oranda su tutabilme özelliği sayesinde hassas ve kuru gözler için idealdir.     

120,90 TL KDV
DAHİL

Contact Day Air

ZEISS CONTACT DAY AİR LENSLERİ YÜKSEK UV KORUMASI VE YÜKSEK NEMLİLİK SAYESİNDE ÖZELLİKLE KURU GÖZLERDE MÜKEMMEL KULLANIM RAHATLIĞI SAĞLAMAKTADIR..

120,90 TL KDV
DAHİL

Zeıssy 30(Yüksek dioptri) Contact Day

Zeıss contact day 30 lensleri su seviyesini koruyan özel bir teknoloji ile üretilmektedir..Yırtılmayı karşı dayanıklı metaryeli ve nemi lensde tutma özelliği sayesinde iyi bir lens kullanım deneyimi sunar.  

105,90 TL KDV
DAHİL

Contact Day 30 Air Toric

Yüksek su içeriği sayesinde yorgun ve kuru gözlerde ferahlık sağlar. Iyi ıslanabilir özelliği sayesinde kurumayı önlemeye yardımcı olur.   Sipariş vermeniz durumunda 3-4 haftada temin edilmektedir.

167,90 TL KDV
DAHİL

Zeiss Contact Day 30 Toric

Yüksek su içeriği düşük modülü ile, göz kuruması şikayeti olanlar için kullanımı idealdir. Nem ve oksijen dengesi sayesinde kullanımı oldukça konforludur.   Sipariş vermeniz durumunda 3-4 hafta tedarik süresi bulunmaktadır.  

146,90 TL KDV
DAHİL

Zeiss Contact Life Toric

Hassas ve kuru gözler için özel olarak tasarlanmış olmakla birlikte gözün tüm hareketlerine uyum ve netlik sağlayan zeıss contact life torik astıgmatlı lensleri diğer torik lenslere göre % 40 oranında ince yapısı ile gözünüzde lens yokmuş hissi uyandırır.   Sipariş vermeniz durumunda 3-4 hafta tedarik süresi bulunmaktadır.

167,90 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

Moisture Lactifresh (Suni Göz Yaşı Damlası)

Göz kuruluğu problemi yaşayanlar için kullanımı idealdir. Yoğun nemlendiriciliği sayesinde göz yüzeyinde koruma sağlar. Yumuşak ve sert kontakt lenslerin ıslatılması için kullanıma uygundur.

52,90 TL KDV
DAHİL

TORIS EXT / P

Reçete bilgilerinize göre yurtdışı siparişi olarak tedarik edilmektedir. Yüksek astigmatlı yıllık silikon hidrojel lens. 

699,90 TL KDV
DAHİL

Wöhlk Perfect Sert Lens Solüsyon Aufbewahrung

Wöhlk Perfect, tüm gaz geçirgen sert lensler için muhafaza ve temizleme solüsyonudur.

44,90 TL KDV
DAHİL

Wöhlk Perfect Cleaner Reinigung

Wöhlk Perfect Cleaner Sert lenslerinizin günlük bakım ve temizliğini yapabileceğiniz bir üründür. Solüsyona yardımcı ek temizleme ürünü olarak kullanılır.

44,90 TL KDV
DAHİL

Wöhlk Enzym ( Tablet )

Wöhlk Enzim tabletleri tüm yumuşak ve gaz geçirgen (sert) lenslerin temizlenmesi için kullanılır.

49,90 TL KDV
DAHİL

Yandex.Metrica