MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO

4 kutu Acuvue Oasys + 2 kt Soflens Daily Tatil Paketi

4 kutu Acuvue Oasys + Soflens Daily Tatil Paketi ile yaza hazır olun! Gözlerinizde tüm gün konforu yaşayarak, lensinizin nemini koruyun.

 

Günlük kullan at lensinizin göz değerini sipariş notunuza eklemelisiniz.

BİZİ
DENETLEYİN
100%
ORİJİNAL
NASIL REÇETE
OKURUM
LENSİMİ NASIL
OKURUM

Adet Seçiniz

1 paket
314,90 TL
SEÇ

Bu ürüne toplam 1 yorum yapıldı. Puan: 5 /5

ayse sukur

Harika bı kampanya ve gerçekten çok kaliteli lensler uzun zamandır kullanıyorum herkese tavsiye eder...

Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
+ Yorum Yap

ACUVUE OASYS ŞEFFAF LENSLERİ 

 

Acuve Oasys
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontaklens
Kullanım Şekli : Ayda iki kez değişim sıklığı
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC) mm. : 8.40 mm,8.8 mm
Çap (Dia) mm. : 14.00 mm
 
  • Acuvue® Oasys® lensleri Hydraclear® Plus teknolojisinden yararlanarak uzun süreli kullanımda bile gözlerin nemli ve rahat kalmasını sağlar. Göz kuruması şikayetiniz varsa ya da halihazırda kullandığınız lenslerin normal, gündelik kullanımda kuru ve rahatsız edici olduğunu hissediyorsanız, Johnson & Johnson tarafından Hydraclear Plus teknolojisiyle üretilen
  • Piyasada bir devrim niteliğinde olan bu ürün, yeni bir çeşit silikon hidrojel olan senofilkon A içerirler. Bu yeni lens malzemesi, daha yüksek oranda nemli ıslatıcı maddeler içeriyor olup oksijenin lenslerin içinde ve dışarısında rahatça hareket etmesine yol açarak ve bu benzersiz teknoloji sayesinde zor şartlarda bile gün boyu konfor sağlar. Acuvue Oasys lensleri, gün içerisinde göz damlalarına duyulan ihtiyacı en aza indirir. Bu açıdan kontakt lens kuruluğundan şikayet eden ve sürekli damlalara ihtiyaç duyan bireyler için ideal bir üründür.
  • Gününüzü ister dışarıda, ister ofis içinde geçirin, zor çevreler ve bilgisayar karşısında geçirilen saatler gözlerinizi nemden yoksun bırakmaz.
  • Hijyenik bir kontakt lens kullanımı için ayda iki kez yeni bir çift ile değiştireceğiniz, yeniden kullanılabilir kontakt lenslerdir.
  • Görünürlük sağlayan tonu ve iç-dış işaretleriyle, artık lenslerinizi ters takmaktan korkmayacaksınız.
  • Bu lensler, diğer tüm benzer ürünlerden daha yüksek Ultraviyole koruması sağlayıp, UV-A radyasyonunun en az %96’sını ve UV-B radyasyonunun en az %99’unu engeller.
  • Hydraclear Plus teknolojisiyle üretilen Acuvue Oasys kontakt lensleri, uzağı da yakını da görmekte güçlük çeken kullanıcılar için idealdir. Kuru gözlere elveda, gün boyu konfor ve UV korumasına ise merhaba demek istiyorsanız, Hydraclear Plus teknolojili Acuvue Oasys lenslerini denemek için göz doktorunuza danışın.
  • Uzağı görememe (miyop) veya yakını görememe (hipermetrop) sorunu yaşıyorsanız, tercih edebilirsiniz.
  • Oays kontakt lensleri sayesinde göz kapaklarınızın daha az yorulmasını sağlayabilirsiniz. 

Yorum Yap


Yandex.Metrica