MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO

4 kutu Acuvue Oasys+ Renu 360 ml+120 ml solusyon

Göz kapaklarınızın lenslerinizin üzerinden kolayca kayarak hareket edebildiği, ultra-pürüzsüz bir yüzey hissi veren bir kontakt lens istiyorsanız, iyi görünmek içinparlak ve canlı gözler istiyorsanız, ACUVUE OASYS®  tercih edebilirsiniz. 

BİZİ
DENETLEYİN
100%
ORİJİNAL
NASIL REÇETE
OKURUM
LENSİMİ NASIL
OKURUM

Adet Seçiniz

1 Paket
264,90 TL
SEÇ
2 Paket
529,90 TL
SEÇ

Bu ürüne toplam 50 yorum yapıldı. Puan: 5 /5

Murat tek

Mukemmel harika urun ve cok ucuz

melissa melisa

Daha oncede bu sıteden alısverıs yaptım cok memnunum ıyıkı varsınız :)

melissa melisa

daha oncede bu sıteden alısverıs yaptım cok memnunum ıyıkı varsınız :)

sebnema

Ürünler çok hızlı elime ulaştı teşekkürler

merve

bu lenslerin yumuşaklığndan çok memnun kaldım. öneririm :)

Bora Kiriş

Senelerdir kullanıyorum, çok memnunum.

Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
+ Yorum Yap

  • Acuvue® Oasys® lensleri Hydraclear® Plus teknolojisinden yararlanarak uzun süreli kullanımda bile gözlerin nemli ve rahat kalmasını sağlar. Göz kuruması şikayetiniz varsa ya da halihazırda kullandığınız lenslerin normal, gündelik kullanımda kuru ve rahatsız edici olduğunu hissediyorsanız, Johnson & Johnson tarafından Hydraclear Plus teknolojisiyle üretilen 
  • Piyasada bir devrim niteliğinde olan bu ürün, yeni bir çeşit silikon hidrojel olan senofilkon A içerirler. Bu yeni lens malzemesi, daha yüksek oranda nemli ıslatıcı maddeler içeriyor olup oksijenin lenslerin içinde ve dışarısında rahatça hareket etmesine yol açarak ve bu benzersiz teknoloji sayesinde zor şartlarda bile gün boyu konfor sağlar. Acuvue Oasys lensleri, gün içerisinde göz damlalarına duyulan ihtiyacı en aza indirir. Bu açıdan kontakt lens kuruluğundan şikayet eden ve sürekli damlalara ihtiyaç duyan bireyler için ideal bir üründür.
  • Gününüzü ister dışarıda, ister ofis içinde geçirin, zor çevreler ve bilgisayar karşısında geçirilen saatler gözlerinizi nemden yoksun bırakmaz.
  • Hijyenik bir kontakt lens kullanımı için ayda iki kez yeni bir çift ile değiştireceğiniz, yeniden kullanılabilir kontakt lenslerdir.
  • Görünürlük sağlayan tonu ve iç-dış işaretleriyle, artık lenslerinizi ters takmaktan korkmayacaksınız.
  • Bu lensler, diğer tüm benzer ürünlerden daha yüksek Ultraviyole koruması sağlayıp, UV-A radyasyonunun en az %96’sını ve UV-B radyasyonunun en az %99’unu engeller.
  • Hydraclear Plus teknolojisiyle üretilen Acuvue Oasys kontakt lensleri, uzağı da yakını da görmekte güçlük çeken kullanıcılar için idealdir. Kuru gözlere elveda, gün boyu konfor ve UV korumasına ise merhaba demek istiyorsanız, Hydraclear Plus teknolojili Acuvue Oasys 

Yorum Yap


Yandex.Metrica