MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO

Acuvue Moist Astigmatism Avantaj paket 6 kutu

Net ve stabil bir görüş sağlamak istiyorsanız, Astigmatizm günlük kullan at lensleri konforlu kullanımı sayesinde tam size göre. Hızlandırılmış stabilizasyon dizaynı lensinizin gözünüze yerleşmesine ve gün boyu koruma sağlamasına yardımcı olur. Hareketli bir yaşam tarzına sahipseniz size rahat ve kusursuz bir görüş saplar. 

BİZİ
DENETLEYİN
100%
ORİJİNAL
NASIL REÇETE
OKURUM
LENSİMİ NASIL
OKURUM

Adet Seçiniz

1 Paket
347,90 TL
SEÇ
2 Paket
596,90 TL
SEÇ

Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan: 5 /5

Burak İncekum

Bu ürün gayet rahattı tekrar alacağım.

Sule d

Cok rahat lens

melike beşer erol

çok rahat ve kullanışlı

Ceyda ceyda

Oldukca rahat gozlerimde kuruluk yapmiyor severek kullaniyorum

Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
+ Yorum Yap


Astigmatlı ( Toric ) Lensler :

 


• Dıoptri / Sph / Pwr : Göz değerinizdir. Gözleriniz Hipermetrop ( yakın ) ise (+) ; Miyop ( uzak ) ise ( - ) li değer seçmeniz gerekmektedir.

• CYL / Silindirik :
Astigmatlı ( toric ) lenslerde astigmat değerinizdir. ( - ) işareti ile ifade edilir.

• Aks / Axe :Astigmatlı ( toric ) lenslerde 0 ile 180 derece arasında bir değerdir.

• Bc :Base curve gözün temel eğrisidir.

• Dia : Lensin dış çap ölçüsüdür.

• Kutu Seçimi :İki göz numaranız aynı ise sağ ya da sol seçeneklerinden bir tanesini doldurmanız yeterlidir.
 

 


 

1 Day Acuvue Moist For Astigmatism
Lens Tipi :Saydam yumuşak kontak lens
Kullanım Şekli :Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği :1 kutuda 30 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği :%58
Temel Eğri (BC) mm. :8.50 mm
Çap (Dia) mm. :14.50 mm
 
  • 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism torik günlük lensleri , astigmatı olan ve stabil , net görüş ile uzun süreli konfor arayıcıları için ideal bir lenstir. Lens astigmat göz kusurunu düzeltmek amacıyla tasarlanmış ve kullanıcılara gün sonuna kadar süren konforla canlı gözler sunmaktadır .Eğer bulanık görüş ve göz kuruluğundan sikayetçi iseniz , astigmat için ideal lensi bulma konusunda herhangi bir şüpheniz olmasın . Yoğun hayat temponuza uyum sağlayacak lens arıyorsanız 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism tam da size göre !Eşsiz Hızlandırılmış Stabilizasyon dizaynı lensin gözdeki sabitliliğinin gün içerisinde devamlılığını sağlar . Ayrıca lensi yerleştirir yerleştirmez gözünüz üzerine oturmasını kolaylaştırır . Lacreon Teknoloji eşsiz konfor ve lens yapısı için nemi hapseder . Nemi lens içerisinde muhafaza ederek görüşünüzü genişletir ve netliğini gün boyunca sürdürür . %100 nem içeriği ipeksi-pürüzsüz lenslere sahip olmanızı sağlar . Lacreon Teknolojisi size lensten beklediğiniz en iyi konforu sunmaktadır. Tüm bu eşsiz özellik ve içeriğiyle Johnson & Johnson astigmatlı kullanıcılara 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism ile nemli ve canlı gözler ile günlük lens kullanımı konforunu sunmaktadır .1-Day Acuvue Moist for Astigmatism yüksek derecede UV korumasına sahip olup , UV ışınlarını bloke eder . Lensler gözlerinizi tüm ışıklı ortamlarda korumaya devam edecektir . Diğer günlük kullan-at lenslere oranla en iyi seçenek . Blink Stabilized dizayn ile her göz kırpımında devam eden keskin ve net görüş. Görünürlük rengi ile lenslerinizi kabında çok daha rahat şekilde ayırt edebilirsiniz .1 kutu içerisinde 30 adet lens bulunmaktadır .
  •  

Yorum Yap


Yandex.Metrica