MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

4 kutu Air Optix Night & Day Aqua+ Bıotrue 300 ml + 120 ml Solusyon

Aipr optix kontakt lens kullanan hastanalar üzerinde yapılan araştırmalara göre uzun süreli kullanım da korneal sağlığı desteklediği görülmüştür. 30 gece ve gündüze kadar sürekli olarak kullanılabilir. Ayrıca günlük kullanım için de uygundur.

BİZİ
DENETLEYİN
100%
ORİJİNAL
NASIL REÇETE
OKURUM
LENSİMİ NASIL
OKURUM

Adet Seçiniz

1 Paket
556,90 TL
SEÇ
2 Paket
1.112,90 TL
SEÇ

Bu ürüne toplam 1 yorum yapıldı. Puan: 5 /5

SİBEL CAN

MÜKEMMEL ÖTESİ RAHATLIK :))

Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
+ Yorum Yap


Şeffaf Lens Numaralı :

 


• Dıoptri / Sph / Pwr : Göz değerinizdir. Gözleriniz Hipermetrop ( yakın ) ise (+) ; Miyop ( uzak ) ise ( - ) li değer seçmeniz gerekmektedir.

• Bc :
Base curve gözün temel eğrisidir.

• Dia : Lensin dış çap ölçüsüdür.

• Kutu Seçimi :İki göz numaranız aynı ise sağ ya da sol seçeneklerinden bir tanesini doldurmanız yeterlidir.
 

 


 

Air Optix Night Day Aqua
Lens Tipi :Saydam yumuşak kontak lens
Kullanım Şekli :Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği :1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği :%24
Temel Eğri (BC) mm. :8.40 mm,8.6 mm
Çap (Dia) mm. :13,80 mm
 
  • Eğer kontakt lenslerinizle uyumaya alışıksanız, göz doktorunuza AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA lensleriyle ilgili danışın. Amerikan Federal Yiyecek, İlaç ve Kozmetik Kanunu (FDA) onaylı bu ürün, 30 gün ve gece sürekli kullanıma uygun olup, piyasadaki hava geçirgenliği en yüksek yumuşak lenstir. Uzun Süreli Kullanım İçin Önerilir: Günlük ve 30 geceye kadar sürekli kullanımı FDA tarafından onaylanan AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA, lensleriyle uyuyan bireylere uzmanlar tarafından en çok tavsiye edilen üründür.
  • Benzersiz Hava Geçirgenliği: Sıradan yumuşak kontakt lenslere oranla 6 kat daha fazla hava geçirgenliği olan AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA lensleri lensten oksijen geçirgenliğini sağlayıp göz kızarmasını engeller, sağlıklı görünüm sağlar. Bu ürün piyasadaki hava geçirgenliği en yüksek lenstir.
  • Üstün Yüzey Teknolojisi: AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA lenslerinin üstün pürüzsüz yüzeyi, dış kaynaklı birikintilere karşı bir ay boyunca her gün, gün boyu koruma sağlar.
  • Her Gün, Gün Boyu Olağanüstü Konfor: AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA lensleri kullananlara her gün konfor sağlar. AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lenslerinin konforu ve uyanır uyanmaz sağladığı temiz görüş kalitesi (vizyon), lenslerini çıkarmadan uyuyan kullanıcılar tarafından onaylamıştır. AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA’yı 30 gün ve gece boyu devamlı kullanılabilirsiniz. Dolayısıyla uyuyakalmaktan korkmaz ve konforlu, temiz bir görüş kalitesiyle uyanırsınız.

Yorum Yap


Yandex.Metrica