MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

Göz renginiz karakterinizi nasıl etkiler?

GÖZ RENGİNİZ KARAKTERİNİZİ NASIL ETKİLER :
Göz renginin yalnızca dış görünüşünü gösterdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz ; uzmanlara göre göz rengi , insan karakterini de ele veriyor . Farklı göz renklerinin birbirinden ayrı karakter özellikleri :
 
 
SİYAH GÖZLÜ KİŞİLER : Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, ihtiraslı , karakteri sağlam , disiplinli ve coşkulu insanlardır . Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça güçlüdür ve aynı zamanda çok kurnaz olurlar . Aşk hayatları disiplin ve saygı üzerine kuruludur. Aşkta tek olumsuz yönleri partnerlerini kontrol altına alma istekleridir.
 
 
YEŞİL GÖZLÜ KİŞİLER : Asabi yaradılışlarına rağmen sevdiklerini kırmak istemeyen sakin bir yapıya sahiptirler , bu nedenle hislerine hakimdirler .Kontrollü yapılarının yanında duygularını çok yoğun yaşarlar Yeşil gözlü insanların çoğu sözlerini sakınmaz ve hazır cevabtırlar bu yüzden yüzlerine karşı bir şey söylerken dikkatli olmalısınız . Doğayı ve macerayı hayatlarından hiçbir zaman çıkarmak istemezler Altıncı hisleri güçlüdür . Özgür ve dürüst insanlardır . Aşk hayatları çok hareketlidir . Genelde ilişkileri çok uzun süreli olur . Can yakmayı severler , genellikle vazgeçilmez olurlar .
 
MAVİ GÖZLÜ KİŞİLER : Mavi gözlü kişiler enerji dolu , durağanlığı sevmeyen , karar verme kabiliyeti güçlü , eli açık kişilerdir . Biraz hayalperesttirler bu nedenle gerçekleri görmekte zorlanırlar.Genellikle çevreleri tarafından çok sevilirler. Mavi gözlere sahip insanlar diğerlerine göre daha çekicidir . Genelde havalı soğuk görünen fakat aslında kendilerinden daha fazla başkaları ile ilgilenmeyi seven yardımsever ve iyi niyetli insanlardır . Kalabalıkları diğer insanlara göre daha fazla severler . Denizleri ve okyanusları çok severler . Aşk hayatları çok karışık ve değişkendir .
 

Benzer Blog Yazıları

Lens ile havuza neden girilmez

“KONTAKT LENSLE HAVUZA GİRMEYİN”    Kontakt lens kullanıcılarının havuzlara kesinlikle lensleriyle beraber girmemesi gerekir....

Lenslerin takılması ve çıkartılması

KONTAKT LENS NASIL TAKILIR : Lensleriniz birbirinden farklı diyoptri değerlerinde ise herhangi bir karışıklığı önlemek için önce s...

Kontakt lens kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

  El hijyenine özellikle dikkat ediniz. Tırnaklarınız temiz ve düzgün kesilmiş olmalıdır.Lensleriniz her çıkarışta k...

Yandex.Metrica