MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

Easy Day Multi Action

BİZİ
DENETLEYİN
100%
ORİJİNAL
NASIL REÇETE
OKURUM
LENSİMİ NASIL
OKURUM

Adet Seçiniz

1 kutu
32,90 TL
SEÇ
1 kutu
63,90 TL
SEÇ

Bu ürüne toplam 1 yorum yapıldı. Puan: 5 /5

Ahmet Gül

Çok güzel bir ürün

Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
+ Yorum Yap

Easys Day Multi-Action:

 

Tanım; Tüm lens türleri için konfor verici ve temizleyici günlük bakım spreyi.

 

Endikasyonlar ; Temizler, kayganlaştırır, nemlendirir ve yeniler. Günlük ve aylık kullan at, hidrojel-silikon hidrojel ve sert gaz geçirgen lensler için idealdir. Su kaybını, kir birikimini ve buğulanmayı önler. Kullanım rahatlığı ve göz konforunu geliştirir. Takılmış kontak lense doğrudan kullanılabilir. Hassas gözler için uygundur.

 

Kullanma talimatı : Şişeyi sıkıca tutunuz, spreyin ağzını kapatmamaya çalışarak parmağınızı spreyin üzerine koyunuz, Şişeyi gözlerinizden 10 cm uzağa tutun püskürtme şişesi gözlerinizin dış köşesinde olacak şekilde karşıya doğru düz bir şekilde bakınız. Nebülizörün bir miktar solusyon püskürttüğünden emin olmak için spreyin kafasına bastırın günlük birkaç kez ikişer püskürtme önerilir. Kontak lens takılı iken kullanılabilir.

 

Uyarılar : Eğer tahriş oluşursa ürünün kullamını durdurun ve göz doktorunuzla görüşün ürün bileşenlerinden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Spreyin ucunu göz yüzeyine temas ettirmeyin. Isı ve ışık kaynaklarından uzak tutun. 5 ile 35 derece arasında muhafaza edin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin. İçmeyin. Son kullanımından sonra kullanmayın. Açıldıktan sonra 90 gün içinde kullanın. İlk kullanıma kadar sterildir.

 

Bileşimi: İyonil olmayan yüzey aktif maddeler PVP ( Polivinilpiroliden), sodium edetat, isotonic tampon pH7,2, klorheksidin, timerosal, benzalkonyum chloride, fenoksietanol ve hayvansal bileşenleri içermez.

Boyut: 10 ml mikro-nebülizör ile

Yorum Yap


Yandex.Metrica