MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

ÖZEL LENSLER

kategorisinde 15 adet ürün bulunmuştur.

ÖZEL LENSLER kategorisinde; Çok odaklı kontakt lensler, Multifocal lensler, Renk körlüğü için lens, Çok odaklı silikon hidrojel lensler ve fiyatları, Islanabilir özelliği olan lensler bulunmaktadır.

Kromojen Lens (Renk körlüğü)

Renk körlüğü kontakt lensi, renk ayrımında zorlanan ya da renkleri görme konusunda zorlanan kişilerin, renkleri görme becerisini düzenlemek için tasarlanmış lenstir. Kromojen, renk körlüğü için geliştirilmiş özel bir kontakt lenstir. Göze takıldığı andan itibaren renk algınızı değiştirir. Renk körlüğü sorununu gidermek için siz de tercih edebilirsiniz. 

1.199,00 TL KDV
DAHİL

Biotrue ONEday Multifocal

Mükemmel netlik ve konforu, kendini kanıtlamış multifokal tasarımıyla birleştiriyor

115,00 TL KDV
DAHİL

Silsoft

Katarak ameliyatı geçirmiş çocuklar ya da yetişkiler için tasarlanmış yıllık afak lenstir. 1 çift lens için iki adet sipariş verilmelidir. 

449,90 TL KDV
DAHİL

Purevision 2 HD Multifocal

Çok odaklı silikon hidrojel bir lenstir. Son derece berrak ve keskin bir görüş sağlaması açısından konforludur.

198,90 TL KDV
DAHİL

1DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 lu Kutu

1DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL uzak ve yakını görememe kusurunuzu düzenleme de yardımcı olacaktır. Tüm mesafelerde net görme sağlayan ekstra konforlu bir üründür. 

139,90 TL KDV
DAHİL

DAILIES Aqua Comfort Multifocal

DAILIES ® AquaComfort Plus ® Multifokal kontakt lensler, Her mesafeden netlik ve ferahlatıcı bir bütün gün konfor için tasarlandı. Hassas Profil tasarımı, berrak görüş için ve gün ışığına döndüren nemle bütün gün ferahlatıcı konfor sağlar.

154,90 TL KDV
DAHİL

Air Optix Multifocal

Air optix multifocal lensler uzak yakın ihtiyacı olanlar için mükemmel tasarlanmış slikon hydrojel lenslerdir.üst düzeyde oksijen iletimi sağlar..ikisi bir arada teknolojisi ile tanışın..

184,90 TL KDV
DAHİL

Soflens Multifocal

Çok odaklı kontakt lensler presbiyopik rahatsızlığı olan kişiler için dizayn edilmiştir.  %38.6 su içeriğine sahiptir. Takılması ve uygulanması oldukça kolaydır.

169,90 TL KDV
DAHİL

Purevision Multifocal

Okuma esnasında yakın mesafede zorluk çekiyorsanız , Bausch + Lomb PureVision Multi-Focal kontakt lenslerini geliştirilmiş konfor sağlayan materyalleri ve yenilikçi optik dizaynı ile tam size göre. Stok bilgisi için Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.

194,90 TL KDV
DAHİL

Proestetik lens

Özel boyama prostetik lens sayesinde doğal görünümü yeniden elde edebilirsiniz. İris kusurlu gözlerde hastayı eski sürecine kavuşturacak ve en iyi şekilde kusurları düzenleyecek bir lenstir. 

269,90 TL KDV
DAHİL

Conflex Air 100 UV AS

Tedarik süreci 4-5 haftadır. Siparişinizde Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz.

699,90 TL KDV
DAHİL

Conflex AIR 100 UVKE Keratokonus

Kornea yapısına uygun arka yüzey ve ileri teknolojisi ile sert lens kategorisindedir. UV blokajı mevcuttur. Keskin ve net bir görünüm elde etmenizi sağlar. Uykuda kullanıma uyumludur. Korneal düzelmelere yardımcı olabileceğinden, astigmatı olan hastalarda tercih edebilir.    Sipariş vermeniz durumunda 3-4 hafta tedarik süresi bulunmaktadır. 

849,90 TL KDV
DAHİL

Yandex.Metrica