MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

4 kutu Purevision 2 HD Torıc + Bıotrue 300 ml + 120 ml Solusyon

Purevision 2 HD Torıc + Bıotrue 300 ml + 120 ml Solusyon Fırsat paketi ile kesintisiz ve yüksek çözünürlük elde edebilirsiniz. Rahat kullanımı sayesinde avantajlı paketi tercih ederek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. 

BİZİ
DENETLEYİN
100%
ORİJİNAL
NASIL REÇETE
OKURUM
LENSİMİ NASIL
OKURUM

Adet Seçiniz

1 Paket
595,90 TL
SEÇ
2 Paket
1.190,90 TL
SEÇ

Bu ürüne toplam 0 yorum yapıldı. Puan: 0 /5
Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
+ Yorum Yap

Astigmatlı ( Toric ) Lensler :


• Dıoptri / Sph / Pwr : Göz değerinizdir. Gözleriniz Hipermetrop ( yakın ) ise (+) ; Miyop ( uzak ) ise ( - ) li değer seçmeniz gerekmektedir.

• CYL / Silindirik :
Astigmatlı ( toric ) lenslerde astigmat değerinizdir. ( - ) işareti ile ifade edilir.

• Aks / Axe :Astigmatlı ( toric ) lenslerde 0 ile 180 derece arasında bir değerdir.

• Bc :Base curve gözün temel eğrisidir.

• Dia : Lensin dış çap ölçüsüdür.

• Kutu Seçimi :İki göz numaranız aynı ise sağ ya da sol seçeneklerinden bir tanesini doldurmanız yeterlidir.
 

Purevision 2 HD Torıc
Lens Tipi :Saydam yumuşak kontak lens
Kullanım Şekli :Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği :1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği :%36
Temel Eğri (BC) mm. :8.90 mm
Çap (Dia) mm. :14.50 mm
 
  • PureVision 2 HD kontakt lensleri kullanıcıya konfor deneyimi sunan aylık planlı değişimli lenslerdir .Özel Aluto Align tasarım stabilizasyonu arttırarak lensin sabitliğini sağlar ve tüm fiziksel aktivitelerde net görüşü gün boyunca devam ettirir . Günlük yaşamınızda temponuz ne olursa olsun PureVision 2 HD lensleri bulanık görüş rahatsızlığını en aza indirger .Moder hayat tarzınızın tüm isteklerini karşılayabilecek keskin , net ve sabit görüş sağlayan aylık torik kontakt lense mi ihtiyacınız var ? O halde PureVision 2 HD for Astigmatism tam da bu noktada karşınızda . İnce lens dizaynı ile lens tutumu çok daha kolay . Lens üzerindeki görünürlük tonu ile lens kabında kolay fark edilebilirlik . Tüm bu özellikler ile PureVision 2 HD kullanıcılara lens takım-çıkarım konusunda büyük avantak sunmaktadır . PureVision2 toric contact lenses have thinnest design that makes more easy to handle . Also with visibility tint on the lens surface makes application more easier . You’ll have great usage advantage for putting it in and taking it out the eye .
  • Kullanıcıların % 97’si PureVision 2 HD lenslerinin mükemmel stabilitesi konusunda görüş bildirmişlerdir .Lenses düşük ışık koşullarında bile yüksek çözünürlükte net görüşü sağlamak amacıyla tasarlanmışlardır . PureVision 2 HD lensleri ayrıca gece sürüşlerinde görüş netliği açısından ideal .Lensin ince dizaynı ve kıvrımlı kenarı lens ile göz yüzeyi arasında mükemmel kombinasyon sağlar .Comfort Moist teknoloji nemi lens içerisinde hapsederek gözlerinde gün boyu devam edecek konfor sağlar .Yüksek oranda oksijen iletimi ile keskin ve net görüş .

Yorum Yap


Yandex.Metrica