MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO
lensoptik

SOLOTICA

kategorisinde 12 adet ürün bulunmuştur.

SOLOTICA kategorisinde; Solotica solflex natural colors, en opak lensler, Solotica hidrocor lensleri, Solotica yıllık kullanılan lensler, Natural colors yumuşak kontakt lensleri, Solotica solflex quartzo, Solotica solflex ocre, Solotica topazio, Solotica natural colors avela, Solotica natural colors esmeralda, Solotica hidrocor ıce, Solotica hidrocor grafite, Solotica mel lens, Solotica cristal lens, Natural colors quartzo,  Solotica quartzo lens fiyatları, En uygun renkli lens, Solotica lens çeşitleri, Solotica hidrocor yıllık lensleri, Solotica numaralı renkli lens, Solotica lens fiyatları, Yıllık renkli lens fiyatları

Solflex Natural Colors/Numarasız

Daha doğal ve çarpıçı bakışlar için Solotica solflex natural colors renkli  lensleri ..soloticanın kısa süreli renkli lensi solflex natural colors da sizin için de bir renk var..Bir kutunun içine 2 adet ( 1 çift ) lens vardır. Bir kutu aylık lens alımlarında Sağ veya sol göz seçeneklerinden sadece birini 1 adet olarak seçmeniz yeterlidir.

159,90 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

Solotica Rio

Solotica nın merakla beklenen yıllık kullanımlı haresiz Hidrocor Rio serisi stoklarımızda Haresiz ve günlük kullanım için ideal. İnce yapı ve 4 farklı rengi ile  doğal ve renkli kontakt lenslerdir. 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz haresiz renkli lenslere siz de sahip olabilirsiniz.  Yıllık kullanımlı lenstir. Şişe içinde 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift ( 2 adet ) alım yapılmalıdır. 

160,00 TL KDV
DAHİL

Solflex Natural Colors/Numaralı

Solotica renkli lensleri görüşünüzü zenginleştirir. Doğal ve çarpıcı renkleri ile bakışlarınız artık daha zarif ve gerçekçi.

159,90 TL KDV
DAHİL

Solotica Hidrocor Monthly

Solotica Hidrocor serisi artık aylık lenslerde Solotica Hidrocor Monthly lensleri numarasız olarak 5 renk seçeneği ile stoklarımızda 

159,90 TL KDV
DAHİL

Solotica Natural Colors/Numarasız

Dünyayı kasıp kavuran brezilya karnavalı 13 farklı ve hareli  renk seçeneğine sahip olan solotica natural colors  renkli lensleri sizi en doğal ve çarpıcı bakışlara kavuşturacak.   1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. 2 adet alım yapılmalıdır.

160,00 TL KDV
DAHİL

Solotica Natural Colors/Numaralı

Daha doğal ve dikkat çekici bir görünüm için solotica natural colors size eşssiz bir deneyim sunuyor. Çeşitli renk seçenekleri ile siz de gözlerinizde bu farkı yaşayın.   1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. 2 adet alım yapılmalıdır.

175,00 TL KDV
DAHİL

Solotica Hidrocor /Numarasız

Solotica Hidrocor, en opak lenslerdir. Haresiz ve günlük kullanım için idealdir. İnce bir yapıya sahip, doğal ve renkli kontakt lenslerdir. 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz haresiz renkli lenslere siz de sahip olabilirsiniz.  Yıllık kullanımlı lenstir. Şişe içinde 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift ( 2 adet ) alım yapılmalıdır. 

160,00 TL KDV
DAHİL

Solotica Hidrocor/Numaralı

Yıllık kullanım lenstir. Görünüşünüzü değiştirmek için güvenli ve benzersiz bir deneyim sağlar.    1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift için 2 adet alım yapılmalıdır.

175,00 TL KDV
DAHİL

Solotica Solflex Color Hype

Solotica Solflex Color Hype 3 renk seçeneği ile gözlerinizdeki farklılığı keşfedin. Cesur ve çarpıcı bakışlar ile bütün ilgiler üzerinizde olacak! Bir kutunun içine 2 adet( 1 çift ) lens vardır. Bir kutu aylık lens alımlarında Sağ veya sol göz seçeneklerinden sadece birini 1 adet olarak seçmeniz yeterlidir. 

180,00 TL KDV
DAHİL

Solotica Hidrocharme/Numarasız

%38 su içeriği ile çift hareli günlük kullanımlı lenslerdir. İçten boyama tekniği ile üretildiği için renk değişimi gerçekleşmez. 11 farklı renk seçeneği ile siz de tercih edebilirsiniz. Doğal ve gerçekci yapısıyla görüşünüzü zenginleştirecektir.   Yıllık kullanımlı lenstir. Şişe içinde 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift ( 2 adet ) alım yapılmalıdır. 

160,00 TL KDV
DAHİL

Solotica Hidrocharme/Numaralı

Yıllık kullanımlı lenstir. Görüşünüzü zenginleştirir, renk değişikliği gerçekleştirmez. Stok kontrolü için lütfen Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Şişe içinde 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift ( 2 adet ) alım yapılmalıdır.

175,00 TL KDV
DAHİL

Yandex.Metrica